Umów się na wizytę    |    509 908 580        

ZABIEGI KOSMETYCZNE - ERICSON LABORATOIRETo francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego. Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty. Jednym z głównych założeń marki jest koncepcja multiterapii, polegająca na komponowaniu kuracji z poszczególnych linii zabiegowych w celu zoptymalizowania efektów i pełnego wykorzystania potencjału Ericson Laboratoire. Umiejętne stosowanie się do założeń koncepcji daje gwarancje efektów porównywalnych z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej a nawet chirurgii plastycznej. W związku z tym w ofercie znajdziemy zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową, czy niechirurgicznej wersji liftingu. Efekty tych zabiegów potwierdzają wieloetapowe badania in vivo i in vitro, ale najlepszą rekomendacją jest satysfakcja klienta, którą Ericson Laboratoire gwarantuje.

HYDRA CLINIC


Rodzaj zabiegu:
Hydra Clinic to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”. Działanie zabiegu polega na zapewnieniu skórze optymalnej ilości wilgoci, w zależności od poziomu nawilżenia otoczenia. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu biomimetycznych fosfolipidów, odtwarzających prawidłowy poziom nawilżenia skóry, co umożliwia poprawę nawilżenia skóry o 30 %. W linii Hydra Clinic zastosowano innowacyjną technologię akwaporyn APQ3 (nagroda Nobla w dziedzinie chemii w 2003 r.). AQP-3 to małe kanały, których rolą jest zapewnienie krążenia wody między komórkami. Zwiększając syntezę AQP-3, Hydra Clinic optymalizuje rozprowadzanie wody w skórze. Zadziwiająca skuteczność zabiegu polega również na właściwościach autoadaptacyjnych innowacyjnego składnika o nazwie Lipidure. Jest on zdolny dostosowywać swoje działanie odbudowujące do stanu skóry, zapewniając odbudowę uszkodzonego naskórka i usprawniając naturalną odnowę zdrowej skóry.


Wskazania:
• odwodniona / sucha
• niedożywiona
• wrażliwa
• zaczerwienienia
• podrażniona

Czas zabiegu 90 minut
Cena 300 zł

MESO-VIT


Rodzaj zabiegu:
Meso-Vit, zabieg z linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, jest stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię igłową (działanie meso-like) lub w celu uzupełnienia mezoterapii medycznej i po mikroostrzykiwaniu (działanie meso-care).Dzięki zawartości witamin A, C i E wykazuje także właściwości dermonaprawcze – regeneruje, rozjaśnia i chroni skórę. Dzięki technologii nanocząsteczek zapewnia działanie łagodzące i przeciwzapalne, przyspiesza procesy gojenia i odbudowuje. W efekcie stan podrażnienia skóry ulega wyraźnemu wyciszeniu.


Wskazania:
• zmarszczki mimiczne
• zmęczonej
• z brakiem witalności, sucha
• nadwrażliwej
• z zaburzeniami kolorytu – (osoby palące)
• wymagającej rozjaśnienia

Czas zabiegu 90 minut
Cena 350 zł

GENXSKIN


Rodzaj zabiegu:
Zabieg stymuluje 14 genów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Chroni macierz miedzykomórkową. Odwraca "Trójkąt Młodości".W miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej. W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry. Ochrona kapitału genetycznego zapisanego w genach komórek naszej skóry jest więc niezwykle ważna. W związku z powyższym, proponujemy obecnie oryginalną, bardzo skuteczną metodę ochrony najważniejszych funkcji życiowych naszej skóry. W przypadku kobiet proces starzenia polega między innymi na „uśpieniu” genów odpowiedzialnych za kodowanie przebiegu syntezy strukturalnych cząsteczek skóry, którymi są elastyna, kolagen i kwas hialuronowy. Matryca komórkowa ulega rozpadowi, a skóra traci swoją jędrność, przez co twarz się starzeje.W produktach pielęgnacyjnych GENXSKIN wykorzystany został pełny potencjał energetyczny innowacyjnego czynnika aktywnego, umożliwiającego reaktywację działania 14 genów uczestniczących w kształtowaniu matrycy komórkowej, dzięki którym efekt stosowania produktu jest widoczny już po upływie 14 dni.


Wskazania:
• z widocznymi zmarszczkami
• zmęczonej
• z zaburzeniami równowagi hormonalnej / menopauza
• z brakiem witalności

Czas zabiegu 90 minut
Cena 320 zł

FRESH CAVIAR


Rodzaj zabiegu:
Zabieg intensywnie regenerujący. Natychmiastowy efekt rewitalizacji. Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Laboratoria badawcze Ericson Laboratoire opracowały formuły bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej. Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.


Wskazania:
• o obniżonym napięciu
• z przejściowym zmęczeniem
• odwodnionej
• z brakiem witalności
• suchej
• niedożywionej
• wrażliwej
• zaczerwienionej
• podrażnionej

Czas zabiegu 90 minut
Cena 350 zł

SLIM & LIFT


Rodzaj zabiegu:
Koncepcja nowego zabiegu polega na zaburzeniu naturalnej funkcji adipocytów, czyli produkcji tłuszczów, i zmuszeniu ich do produkcji… kolagenu! Celem jest nie tylko usunięcie tłuszczów, ale poprawienie jędrności, czyli uzyskanie efektu adipo- reverse, który pozwala oddziaływać za pomocą jednej cząsteczki na dwa elementy – wyszczuplanie i ujędrnianie. Aby zabieg był jeszcze bardziej skuteczny, zawiera składniki oddziałujące także na problemy towarzyszące pojawieniu się cellulitu: rozstępy (cellulit powoduje rozciągnięcie włókien skóry) oraz zaburzenia sieci naczyń krwionośnych.


Wskazania:
• o obniżonym napięciu
• z cellulitem
• z brakiem jędrności
• z rozstępami
• z kruchymi naczynkami

Czas zabiegu 90 minut
Cena 300 zł

MORPHO-BUST


Rodzaj zabiegu:
MORPHO BUST to oryginalny zabieg, który pozwala zwiększyć rozmiar piersi dzięki wykorzystaniu oryginalnych, skutecznie działających składników. Działanie modelujące jest możliwe dzięki stymulacji produkcji tłuszczów (głównego składnika piersi) poprzez połączenie trzech mechanizmów działania, które pozwolą miejscowo zagęścić tkankę tłuszczową. Odkryj nowy zabieg Morpho Bust – kompletny zabieg rewitalizujący skórę dekoltu oraz powiększający piersi, redukujący rozstępy i rozszerzone naczynka.


Wskazania:
• o obniżonym napięciu
• o rozszerzonych naczynka
• z rozstępami

Czas zabiegu 60 minut
Cena 250 zł

OSMO THERMY


Rodzaj zabiegu:
Zabieg intensywnie nawilżający całe ciało. Na bazie alg, witamin, aminokwasów oraz plazmy morskiej.

Cena 290 zł

BIO OPTIC


Rodzaj zabiegu:
Usuwa dekekty z okolic oczu: likwiduje obrzęki, zasinienia, zmarszczki. Działa liftingujco i nawilżająco.


Czas zabiegu 30 minut
Cena 120 zł
+ połączony z innym zabiegiem 99 zł

SKINJAXION


Rodzaj zabiegu:
Alternatywa dla botoksu. Zabieg intensywnie redukujący i wygładzający zmarszczki, hamujący starzenie się tkanek.


Czas zabiegu 90 minut
Cena 350 zł

PIĘKNO JEST W TOBIE

W samym sercu Krakowa, na ulicy Szpitalnej 32, powstało niezwykłe miejsce, w którym każda z Was poczuje się wyjątkowo. Seemi to coś więcej niż salon kosmetyczny. Seemi to pasja, dbałość o szczegóły, profesjonalizm oraz stylowe wnętrza, które tworzą doskonałą atmosferę do relaksu.

W naszym salonie znajdziesz szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało, ale przede wszystkim wykonasz przepiękne stylizacje paznokci.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku